Ciężka jest praca komornika

 

Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze czułem niepokój gdy usłyszałem hasło „komornik Ursynów”. Miałem przed oczami wizję osoby, która zabiera mi wszystko co posiadam. Nie mam żadnych długów, a mimo to na myśl o komorniku na Ursynowie czułem niepokój.
Mimo, że zdaję sobie świadomość z tego, że http://lexland.com.pl/gdy-potrzebny-ci-komornik-ursynow-ma-swietna-kancelarie oraz inni komornicy z Ursynowa muszą stosować się do wielu różnych przepisów, które są czasem bardzo uciążliwe. W tym artykule postaram się Cię przekonać, że praca komornika jest cięższa niż się wydaje.1111(13)

Dlaczego komornik ma ciężką prace?

  • Wiele osób nie traktuje pracy umysłowej jako pracę. Dla nich jedynie formą pracy jest praca fizyczna i zawsze oni kwitują, że jeżeli chcesz ciężko pracować, to idź do kopalni. Albo powtarzają inne tego typu bzdury.
  • Praca komornika na Ursynowie nie należy prawdopodobnie to najcięższych fizycznie. Jednakże jest ona ciężka pod zupełnie innym względem – psychicznym.
  • Większość osób nie jest w stanie pracować jako komornik na Ursynowie. Nie daliby rady sprostać różnego rodzaju szantażom emocjonalnym, które dla wielu komorników są chlebem powszednim. Błagania, prośby, płacze i lamenty – a mimo to komornik musi wykonać swoją pracę.
  • Ponadto jako komornik na Ursynowie spotkasz różne sytuacje. Czasem wręcz patologiczne, gdzie rodzina będzie żyła w tragicznych warunkach, a w pokoju będzie stało wiele pustych butelek po alkoholu…

Przeciętny człowiek myśląc o takiej sytuacji od razu jest wściekły. A komornik nie tylko myśli, on w takiej sytuacji się znajduje i musi wykonywać swoją pracę. Dlatego właśnie uważam, że praca komornika na Ursynowie i wszędzie innej jest bardzo ciężka.