Dekorator, a może architekt wnętrz?

 

Wiele ludzi bardzo często myli te dwa pojęcia. W rzeczywistości są to dwa inne zawody, ponieważ dotyczą innego zakresu prac. Jeżeli zaczynasz wszystko od podstaw, powinieneś postawić na fachowca, jakim jest architekt wnętrz. Kraków to miasto, w którym działa bardzo dobre biuro projektowe http://instagramal.com/pl/krakow-miasto-dla-pr11787(14)ojektanta-wnetrz/ , mogące pomóc Ci w zaprojektowaniu wnętrza od pustych ścian. Pracujący w tym krakowskim biurze architekci wnętrz bez problemów pomogą Ci wprowadzić się do eleganckiego, przestronnego i nowoczesnego mieszkania, nawet jeżeli nie dysponujesz wielką przestrzenią. Usługi tych architektów wnętrz z Krakowa obejmują konsultacje z klientami, rysunki techniczne z wymiarami, rzuty układów ścian, sufitów, posadzek, rzuty instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjne, jak również wizualizacje 3D. Dekoratorzy natomiast skupiają się na stanie wizualnym mieszkania. Pomaga w wyborze idealnych mebli i dodatków, tak aby wszystko idealnie do siebie pasowało.

 
Zakładając, że dopiero zamierzasz wprowadzić się do swoich czterech ścian albo rozpoczynasz działalność typu restauracja, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest skorzystanie z usług fachowca, który pracuje jako architekt wnętrz. Kraków jest miastem, w którym jest ich bardzo dużo. Warto więc przyjrzeć się ich usługom. Korzystając z ich usług zaoszczędzisz czas, ponieważ oni zajmą się wszystkim.
Jeżeli masz ograniczony budżet, również warto pomyśleć o usługach osób, takich jak architekt wnętrz. Kraków dzisiaj daje Ci do tego wiele możliwości.